Máte-li taneční kurzy již nějakou dobu za sebou a chcete-li si opět připomenout, co jste již zapomněli, nebo zdokonalit co již umíte, nebo taneční schopnosti teprve získat... přijďte do našich tanečních kurzů pro dospělé. Strávíte několik večerů v příjemné společnosti, pobavíte se, zatančíte si, zkrátka budete spolu! A to je v dnešní době stále důležitější a stále vzácnější. Hitem posledních let je Salsa a Bachata! Klasických tanečních již mají všichni dost ! Tento temperamentní a zase konečně po letech párový módní tanec tančí lidé všech věkových skupin po celém světě. Přijedete-li v Praze, v Bratislavě, v Budapešti, v Paříži, v Římě, v Athénách, kdekoliv v Americe, v Africe na "Latino-party" nebo "Salsotéku", uvidíte, že tento tanec uchvacuje takřka celý svět. Tančí ho všichni! Všichni moderní, všichni mladí (nejen věkem, ale hlavně duší !) Salsotéky, Latino party - to letí. Přijďte do zcela "Nových tanečních " kde se opravdu naučíte tančit žhavé karibské tance, kterými Salsa A Bachata právem jsou. Konečně taneční, po kterých si opravdu zatancujete a nebudete se ostýchat na plesech, párty, dovolené a na večírcích.

Kurzy mají 9 lekcí a 1 závěrečnou. Vyučuje se Salsa a Bachata - poměr výuky jednotlivých tanců závisí na dohodě lektora se žáky.

Kurzy zahajujeme v průběhu celého roku, vždy po jejich naplnění. V době letních prázdnin kurzy neprobíhají, zahájené kurzy pokračují v září. Proto, chcete-li je navštěvovat, neváhejte a přihlaste se. Studující vysokoškoláci mají kurzovné po předložení studijního indexu zlevněno.

NOVÉ KURZY OD LEDNA 2016!!!